Opole i kropka 4/2019
Zapraszamy do lektury kwietniowego magazynu „Opole i kropka”, dostępnego zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.
W numerze wiele ciekawych wywiadów, m.in. z:
- Andrzejem Kościukiem, namiestnikiem Opolskiego Bractwa Rycerskiego, które w tym roku zorganizuje w stolicy województwa Święto Wojciechowe,
- Robertem Cichym, laureatem najważniejszej nagrody w polskim przemyśle muzycznym – Fryderyka,
- Jakubem Krzakiem, kabareciarzem zespołu „Chyba”, który 5 kwietnia będzie w NCPP gospodarzem wydarzenia zatytułowanego Poligon Kabaretowy,
- Łukaszem Osuszkiem, kierownikiem ds. Digitalizacji w grupie spółek DANONE, głównym partnerem maratonu programistycznego Hackathon DANONE AI Master Opole 2019, który odbędzie się 12 i 13 kwietnia w CWK.
Ponadto w numerze m.in. zaproszenie na sobotnie bieganie, nowe klasy sportowe w opolskiej szkole, informacja o planowanych nowych ścieżkach rowerowych, powrocie „Szansy na sukces”, Dniach Tischnerowskich w MBP.
- 918
- 1298
- 25
- true
- true
- false
- true
- false
- true
- false
- https://www.opole.pl/sites/default/files/field_pdf_version/2019-10/Opole-i-kropka-nr-4-2019.pdf
- 2
- double
