Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR
Komunikaty
Miasto

Praca Marzeń. Nie czekaj, aplikuj!

baner wydarzenia

Miasto Opole, w związku z rozpoczęciem sezonu turystycznego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko Testera Atrakcji Opola.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało podziwianie i ocena atrakcji turystycznych, hoteli i restauracji, między innymi widoków z Wieży Piastowskiej, przebojów granych w Muzeum Polskiej Piosenki i rybek w nowo otwartym Akwarium w ZOO Opole. Wymagane zaangażowanie, skrupulatność i umiejętność relaksu w każdych warunkach! Gwarantujemy noclegi i wyżywienie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich umotywowanych zgłoszeń w terminie do 15 kwietnia na adres mailowy: promocjaatum [dot] opole [dot] pl. Napisz, dlaczego chciałbyś zwiedzić Opole i dlaczego  powinniśmy wybrać właśnie Ciebie? Formularz aplikacyjny w załączniku.

 

 

Co oferujemy?

•  3 - dniowy, weekendowy pobyt w Opolu w uzgodnionym terminie dla pary lub rodziny z dziećmi.
•  Hotel wraz z wyżywieniem w centralnym punkcie Starego Miasta
•  Atrakcyjny, indywidualny program zwiedzania wraz z przewodnikiem największych atrakcji Opola.

Czego oczekujemy?

•  Spędzenia udanego weekendu w Opolu - stolicy polskiej piosenki
•  Zaangażowania w przeżywanie dobrych, pozytywnych emocji podczas zwiedzania
•  Informacji zwrotnej, jak podobało się podczas wizyty w naszym mieście

Wybrane atrakcje Opola:

ZOO Opole

 

Zoo Opole

 

Opolski ogród zoologiczny położony na zielonej Wyspie Bolko został uznany przez redakcję National Geographic za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Dzięki zagospodarowaniu ogrodu zwiedzający mają wrażenie poruszania się po naturalnym środowisku mieszkańców zoo. Najnowszą atrakcją od tego sezonu jest pawilon akwarium prezentujący ryby z całego świata, w tym rekiny, płaszczki i pławikoniki.

Amfiteatr i Muzeum Polskiej Piosenki

 

Muzeum Polskiej Piosenki

 

Najbardziej rozśpiewane muzeum w Polsce! Nowoczesne i w pełni multimedialne, którego siedziba znajduje się w legendarnym Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Miłośnicy słynnych opolskich festiwali znajdą tu szczegółowe informacje na temat każdej edycji tej imprezy oraz wiele prawdziwych rekwizytów i kostiumów gwiazd. Hitem są budki do nagrywania piosenek, w których każdy może nagrać swój ulubiony utwór i wysłać go mailem na pamiątkę.

Wieża Piastowska

 

Wieża Piastowska

 

Kiedyś z jej szczytu wyglądano wroga, dziś to jeden z najlepszych punktów widokowych miasta i najbardziej znanych zabytków Opola. Ale też jeden z najstarszych obiektów architektury obronnej w Polsce. Wewnątrz znajduje się multimedialna ekspozycja dotycząca m.in. historii Opola i Zamku na Ostrówku.

Stare Miasto i Opolska Wenecja nad Młynówką

 

Opolska Wenecja

 

Opole to idealne miejsce, aby odpocząć od zgiełku dużego miasta, odkrywać muzyczne inspiracje i wsłuchać się w naturę. Stare Miasto jest malowniczo położone wzdłuż rzeki Odry na dwóch wyspach – Pasiece i Bolko. Dzięki swojej kameralności w Opolu wszędzie jest blisko. Napisz do nas, wygraj weekendowy pobyt w Opolu!

Tagi
Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Szpitalna 3b-5-7
45-010 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja