Praca Marzeń. Nie czekaj, aplikuj!

baner wydarzenia

Miasto Opole, w związku z rozpoczęciem sezonu turystycznego, pilnie poszukuje osoby na stanowisko Testera Atrakcji Opola.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało podziwianie i ocena atrakcji turystycznych, hoteli i restauracji, między innymi widoków z Wieży Piastowskiej, przebojów granych w Muzeum Polskiej Piosenki i rybek w nowo otwartym Akwarium w ZOO Opole. Wymagane zaangażowanie, skrupulatność i umiejętność relaksu w każdych warunkach! Gwarantujemy noclegi i wyżywienie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich umotywowanych zgłoszeń w terminie do 15 kwietnia na adres mailowy: promocjaatum [dot] opole [dot] pl. Napisz, dlaczego chciałbyś zwiedzić Opole i dlaczego  powinniśmy wybrać właśnie Ciebie? Formularz aplikacyjny w załączniku.

Co oferujemy?

•  3 - dniowy, weekendowy pobyt w Opolu w uzgodnionym terminie dla pary lub rodziny z dziećmi.
•  Hotel wraz z wyżywieniem w centralnym punkcie Starego Miasta
•  Atrakcyjny, indywidualny program zwiedzania wraz z przewodnikiem największych atrakcji Opola.

Czego oczekujemy?

•  Spędzenia udanego weekendu w Opolu - stolicy polskiej piosenki
•  Zaangażowania w przeżywanie dobrych, pozytywnych emocji podczas zwiedzania
•  Informacji zwrotnej, jak podobało się podczas wizyty w naszym mieście

Wybrane atrakcje Opola:

ZOO Opole

Zoo Opole

Opolski ogród zoologiczny położony na zielonej Wyspie Bolko został uznany przez redakcję National Geographic za jeden z najpiękniejszych w Polsce. Dzięki zagospodarowaniu ogrodu zwiedzający mają wrażenie poruszania się po naturalnym środowisku mieszkańców zoo. Najnowszą atrakcją od tego sezonu jest pawilon akwarium prezentujący ryby z całego świata, w tym rekiny, płaszczki i pławikoniki.

Amfiteatr i Muzeum Polskiej Piosenki

Muzeum Polskiej Piosenki

Najbardziej rozśpiewane muzeum w Polsce! Nowoczesne i w pełni multimedialne, którego siedziba znajduje się w legendarnym Amfiteatrze Tysiąclecia w Opolu. Miłośnicy słynnych opolskich festiwali znajdą tu szczegółowe informacje na temat każdej edycji tej imprezy oraz wiele prawdziwych rekwizytów i kostiumów gwiazd. Hitem są budki do nagrywania piosenek, w których każdy może nagrać swój ulubiony utwór i wysłać go mailem na pamiątkę.

Wieża Piastowska

Kiedyś z jej szczytu wyglądano wroga, dziś to jeden z najlepszych punktów widokowych miasta i najbardziej znanych zabytków Opola. Ale też jeden z najstarszych obiektów architektury obronnej w Polsce. Wewnątrz znajduje się multimedialna ekspozycja dotycząca m.in. historii Opola i Zamku na Ostrówku.

Stare Miasto i Opolska Wenecja nad Młynówką

Opolska Wenecja

Opole to idealne miejsce, aby odpocząć od zgiełku dużego miasta, odkrywać muzyczne inspiracje i wsłuchać się w naturę. Stare Miasto jest malowniczo położone wzdłuż rzeki Odry na dwóch wyspach – Pasiece i Bolko. Dzięki swojej kameralności w Opolu wszędzie jest blisko. Napisz do nas, wygraj weekendowy pobyt w Opolu!

Wydział Promocji
ul. Szpitalna 3b-5-7