Komunikaty
Miasto
Kultura
Piknik rodzinny z Centrum Zdrowia – 6 września
Zapraszamy na wyjątkowy Piknik rodzinny z Centrum Zdrowia! W programie m.in.: bezpłatne badania (glukoza, cholesterol, ciśnienie, USG tarczycy, badania znamion), konsultacje z lekarzem rodzinnym, pomiar składu ciała, instruktaż samobadania piersi, fizjoterapia dna miednicy oraz edukacja prozdrowotna.
Dla dzieci przygotowana została strefa zabaw: animacje, dmuchańce, gry XXL, fotobudka 360º, malowanie twarzy, tatuaże brokatowe, wata cukrowa, bańki mydlane i „Miasteczko małego lekarza”.
W programie także występ taneczny Opolskich Senioritek.
Zapraszamy już w sobotę, 6 września na Piknik rodzinny z Centrum Zdrowia. Razem z nami zadbaj o zdrowie – swoje i najbliższych!
Udział w pikniku jest bezpłatny.

Dane kontaktowe
Urząd Miasta Opola
