Koperta ze znakiem małpki.

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR

60/60, czyli muzyczna wiosna w Radiu Opole

Dla Mieszkańca
baner

Adam Jaworski znany jako DJ Adamus jest twarzą wiosennej kampanii Radia Opole pod hasłem „60/60” czyli „60 piosenek na 60-lecie Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu”. Codziennie do czerwcowego festiwalu (9 - 11 czerwca) można go usłyszeć na antenie opolskiej rozgłośni. Pochodzący z Opola producent muzyczny oraz dziennikarz opowiada ciekawostki związane z artystami, zespołami i przebojami KFPP czerpiąc z bogatego archiwum fonoteki Radia Opole. Słuchacze odgadują „Jaka to piosenka”, a w konkursie mogą wygrać atrakcyjne nagrody m.in. bilety na opolski festiwal.

Finał akcji przewidziany jest w trakcie imprez towarzyszących KFPP organizowanych przez Miasto Opole na opolskim rynku. Będzie to Wielki Test Wiedzy o O-Polskiej Piosence, podczas którego sprawdzana będzie wiedza o piosenkach, o których opowiadał DJ Adamus w czasie cyklu „60/60” na antenie Radia Opole.

Miasto Opole jest partnerem akcji. Więcej informacji na stronie: www.radio.opole.pl

Wydział Promocji
ul. Szpitalna 3b-5-7