E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Wintydż

Wintydż

Ulica Szpitalna to uroczy zakątek pomiędzy Rynkiem a Kanałem Młynówka. W jednej ze starych kamienic, w której dawniej mieścił się spichlerz, swoje miejsce znalazła kawiarnia Wintydż. Drewniane belki i cegła w połączeniu z niskim stropem oraz bar wykonany z desek pochodzących z ponad stuletniego młyna nadają jej niepowtarzalny klimat. Spragniony gość może rozsiąść się na kanapie ze znajomymi lub ukryć w miękkim fotelu z książką. 
    
Tu słowo „deser” nabiera nowego znaczenia, bo znakiem rozpoznawczym są autorskie drinki i mleszne szejki (milkshake’s), przyprawiające gości o zawrót głowy. Biała czekolada czy ciemna? Z wafelkami, batonikami czy watą cukrową? Bita śmietana czy karmel? Na te ważkie pytania trzeba sobie odpowiedzieć, sięgając po kartę, choć lepiej polubić kawiarnię na Facebooku, gdzie na bieżąco można sprawdzić kolejne wymyślne konstrukcje deserowe. 
    
Dla tych, którzy nie przepadają za słodkościami Wintydż oferuje oryginalne drinki z pełną gamą owoców i zaskakujących smaków. Szklanka, która trafi w wasze ręce nigdy nie wygląda jak zwykła szklanka. Stąd nie można wyjść z pustym żołądkiem. 

Rezerwacja: pod numerem telefonu: 514 515 123
Otwarta: od godz. 12:00 do północy. 
 

Dane kontaktowe
Wintydż
ul. Szpitalna 17a
45-010 Opole
514 515 123
chcebyc [at] wintydz.pl
Lokalizacja