E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Restauracja Radiowa

Restauracja Radiowa

Restauracja Radiowa to dzisiaj jedyny prawdziwy lokal muzyczny w Opolu! Od początku 2009 roku odbywają się tu regularnie koncerty opolskich – i nie tylko – artystów. 
W okresie opolskiego festiwalu można w Radiowej spotkać znanych polskich wykonawców, zdobyć ich autograf, a nawet – przy odrobinie szczęścia – sfotografować się ze swym idolem. 
Klimatyczny ogródek, dzięki festiwalowym transmisjom radiowym i telewizyjnym, staje się kontynuacją amfiteatralnej sceny. Poza festiwalem, w każdy sobotni wieczór, Radiowa gwarantuje klientom wspaniałą rozrywkę, blisko żywej muzyki. Można tu usłyszeć wszystkie ważne gatunki muzyki, od popu do jazzu.

Restauracja Radiowa jest miejscem, w którym wyobrażenia o doskonałej kuchni nabierają realnych, smakowitych, aromatycznych kształtów. Serwowane tu potrawy kuchni polskiej w nowoczesnym wydaniu zaspokoją znawców kulinarnych tradycji i miłośników trendów spod znaku modernistycznego gotowania..

Radiowa dysponuje 85 miejscami, a w sezonie letnim ogródek pozwala przyjąć w sumie 144 gości! Lokal jest też doskonałym miejscem na konferencje, szkolenia i imprezy okolicznościowe, tym, bardziej, że dysponuje doskonale wyposażoną multimedialnie salą. 

Rezerwacje:
077 40 13 150 - rezerwacja stolików
077 40 13 152 - biuro 
607 515 722 - imprezy, catering
697 626 909 - imprezy, catering

Otwarta: Poniedziałek- niedziela od godz. 12:00 do ostatniego klienta.
 

Dane kontaktowe
Restauracja Radiowa
ul. Strzelców Bytomskich 8
45-084 Opole
77 40 13 150
restauracja [at] radiowa.opole.pl
Lokalizacja