E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

Dla Turysty

Jurapark w Krasiejowie położony jest niespełna 27 km od Opola (czas dojazdu to tylko 35 min). Ten największy park dinozaurów w Europie, kryje mnóstwo atrakcji dla każdego niezależnie od wieku. Gwarantuje niezapomniane przeżycia dzięki podróży w czasie i przestrzeni na pokładzie Tunelu Czasu czy nowoczesnego multimedialnego Parku Nauki i Ewolucji, gdzie można poznać zawiłą historię naszych przodków. 

 

Jurapark

 

Niesamowite emocje przeżyjecie w Prehistorycznym Oceanarium, w którym poprzez głębię trójwymiaru można zajrzeć do podwodnego świata wymarłych potworów morskich. 

 

Oceanarium

 

Jurapark to ponad 200 modeli dinozaurów w skali 1:1, a największy z nich amficelias – mierzy 64 metry długości! Znajdziecie tam także Pawilon Paleontologiczny ze skamieniałościami sprzed 230 mln lat. W okresie wakacyjnym jest tam czynne stanowisko paleontologiczne z aktywnym udziałem naukowców. Moc atrakcji dopełniają parki rozrywki, plaża, małpi gaj, plac zabaw oraz kino emocji 5D. Na terenie obiektu funkcjonuje zaplecze gastronomiczne oraz baza noclegowa. Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie to doskonałe miejsce na wypad nie tylko jednodniowy, ale również na dłuższy pobyt.

 

Jurapark

 

Więcej informacji na stronie: www.juraparkkrasiejow.pl

Dane kontaktowe
Park Nauki i Rozrywki Krasiejów
ul. 1 Maja 10
46-040 Krasiejów
+48 519 346 149, 77 46 54 800
rezerwacja.krasiejow [at] jurapark.pl
Lokalizacja