Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR
Lokalizacja
Spotkania / Warsztaty

Opolski Kobiecy Krąg w Centrum Aktywizacji Społecznej

Centrum Aktywizacji Społecznej
ul. Krakowska 32
Opole
30zł (zapisy)

Zapraszamy Was kobietki serdecznie na kolejny Kobiecy Krąg - tym razem będziemy tworzyć razem swoje kolaże z mapami marzeń i planami na kolejny rok 
Spotkanie odbędzie się 30 stycznia (czwartek) o godzinie 17:30 w Centrum Aktywizacji Społecznej w Opolu, ul. Krakowska 32 (II piętro, s. 207).
Obowiązują zapisy pod adresem: warsztatyatopolskiedziouchy [dot] pl
Miejsca mamy ograniczone, więc decyduje kolejność zgłoszeń.
Tym razem zbieramy cegiełki na cele naszej fundacji - 30 pln,
na numer konta: 68 1750 0012 0000 0000 3082 4024 (PNB)
Tematem kręgu będzie nadal MANIFESTACJA, tym razem poprzez tworzenie kolażu z wycinków, które ułożą się w osobistą mapę marzeń każdej z nas.
Twoja podświadomość karmi się tym wszystkim, co czujesz i jak myślisz - o sobie, o innych i o świecie. Myśli te kreują naszą rzeczywistość. Porozmawiamy o tym, jak przyciągać do swojego życia dobro, miłość i obfitość 
Masz wrażenie, że w dzisiejszych czasach trudniej zapoznać i utrzymać dobre relacje z ludźmi?
Kobiece kręgi umożliwiają spotkanie, zapoznanie w świecie offline. Metoda kręgów pozwala na wyrażanie siebie. W kręgu panuje akceptacja. W czasie procesu wytwarza się piękne pole kobiecej energii - empatii i zrozumienia.
Poza tym wspaniale spędzimy czas w babskim gronie 
Przyjdź i doświadcz z nami kobiecej energii wsparcia i zrozumienia!
Możesz też zabrać ze sobą stare gazety i niepotrzebne papiery 
Udział w wydarzeniu jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie wizerunku w formie zdjęć ze spotkania.

Tagi