Program czyste powietrze - oddech dla Opola

Dla Mieszkańca
Program czyste powietrze - oddech dla Opola

Termin konsultacji: od 29 października 2019 r. do  6 listopada 2019 r.
Przedmiotem konsultacji: projekt uchwały Rady Miasta Opola w sprawie określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowych z budżetu Miasta Opola w ramach „Programu czyste powietrze-oddech dla Opola”.
Celem konsultacji: pozyskanie opinii mieszkańców Miasta Opola w przedmiocie projektu uchwały.
Uzasadnieniem konsultacji: zaznajomienie mieszkańców Miasta Opola z proponowanymi zasadami udzielania i rozliczania dotacji celowych z budżetu miasta Opola na zmianę ogrzewania opartego na paliwie stałym na ogrzewania proekologiczne, zawartymi w projekcie konsultowanej uchwały oraz wymóg uchwały nr LXVII/1267/18 Rady Miasta Opola z dnia 30 sierpnia 2018r. w sprawie określenia zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Miasta Opola.
Formy konsultacji:
•    pisemna, w tym elektroniczne przekazywania opinii;
•    punkt konsultacyjny, zorganizowany w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola  w godzinach pracy Urzędu
•    Pisemne opinie na adres Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Opola  w terminie konsultacji
•    Zgłaszanie opinii drogą elektroniczną na adres: osratum [dot] opole [dot] pl do dnia 6 listopada  2019r.  do godz. 24.00.

Zasięg terytorialny: Miasto Opole.

Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa
Pl. Wolności 7-8