Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR

Karta Seniora

Dla Mieszkańca
Karta Seniora

Program „Opolska Rodzina“ na lata 2019-2029 obejmuje pakiet działań prorodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem ulg, zniżek, skierowanych do wszystkich opolskich rodzin, osób niepełnosprawnych oraz seniorów.
Beneficjentami Programu uprawnionymi do ulg i zniżek w ramach karty „Opolski Senior” są seniorzy – kobiety od 60 roku życia oraz mężczyźni od 65 roku życia, zamieszkali na terenie miasta Opola.
Wnioski o wydanie karty uprawniającej do zniżek złożysz:

  • osobiście w Centrum Informacyjno – Edukacyjnym „Senior” w Opolu przy ul.Krakowskiej 32, 45-075 Opole , od poniedziałku do piątku w godzinach: 09:00 −15:00, tel. 77 441 23 70
  • za pośrednictwem operatora pocztowego, na adres: Centrum Informacyjno – Edukacyjne „Senior” w Opolu przy ul.Krakowskiej 32, 45-075 Opole .

Miejscem odbioru karty „Opolski Senior” jest Centrum Informacyjno – Edukacyjne „Senior” w Opolu przy ul. Krakowskiej 32, 45-075 Opole
Zapoznaj się z regulaminem i pobierz wniosek o wydanie Karty „Opolski Senior”. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz przystąpić do udziału w programie wypełnij deklarację i skontaktuj się z nami! Szczegółowe informacje otrzymasz w Wydziale Polityki Społecznej.

Dane kontaktowe
Centrum Informacyjno-Edukacyjne "Senior w Opolu"
ul. Krakowska 32
45-075 Opole
77 441 23 70
Lokalizacja