Koperta ze znakiem małpki.

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR

Grzegorz Marcjasz – Sekretarz Urzędu Miasta Opola

Dla Mieszkańca
Grzegorz Marcjasz – Sekretarz Urzędu Miasta Opola

Rocznik 1977.

Wykształcenie: absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uzyskał tytuł mgr administracji oraz mgr prawa. Na tej samej uczelni ukończył także Studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych. Przeszedł również szkolenie zakończone egzaminem PRINCE2 Foundation.

Kariera zawodowa: Doświadczenie zawodowe zdobył pracując jako wieloletni pracownik samorządowy (od 2003 r. w Urzędzie Miasta Opola w Wydziale Organizacyjnym). Radny Osiedla  Zaodrze w Opolskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Przyszłość w kadencji 2010 – 2014 oraz w kadencji 2014 – 2018 . Od 2010 roku Kierownik Referatu Organizacyjnego w Wydziale Organizacyjnym Urzędu Miasta Opola, w 2011 r. zostaje Naczelnikiem tego Wydziału. Od 2015 roku Sekretarz Miasta Opola.

Zainteresowania: Wolny czas lubi spędzać z rodziną. Uwielbia czytać i  podróżować. Pasjonuje się kuchnią, lubi eksperymentować z nowymi potrawami.

Urząd Miasta Opola
ul. Rynek 1A