Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR
Komunikaty
Miasto

Za nami VII Śniadanie Wielkanocne (galeria zdjęć)

VII Śniadanie Wielkanocne

Na opolskim rynku już po raz siódmy zostały wystawione wielkie stoły, aby opolanie mogli skosztować pysznych dań tuż przed świętami Wielkiej Nocy. W sercu miasta było wielobarwnie i pachnąco, a to za sprawą VII Śniadania Wielkanocnego.

 

 

 

 

VII Śniadanie Wielkanocne

 

 

Tegoroczne Śniadanie Wielkanocne było pełne wielkanocnej, regionalnej oraz międzynarodowej kuchni. Nie zabrakło pysznego żurku prezydenckiego oraz deserów serwowanych prze mistrzów kuchni molekularnej.Udział w wydarzeniu wzięły udział szkoły, przedszkola, świetlice środowiskowe, Placówki Opiekuńczo - Wychowawcze, Domy Pomocy Społecznej, Domy Dziennego Pobytu, organizacje pozarządowe, kluby seniora, Rady Dzielnic, Rada Seniorów, Społeczna Powiatowa Rada ds. Osób Niepełnosprawnych i wiele innych organizacji.

Ważnym punktem programu już od lat był konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Co roku cieszy się on ogromnym zainteresowaniem mieszkańców, którzy prześcigają się w pomysłach na ich wykonanie. Nagrodami w konkursie były kosze prezentowe ufundowane przez Prezydenta Miasta Opola, Przewodniczącego Rady Miasta Opola I Biskupa Diecezji Opolskiej. W kategorii „Palma Najwyższa” zostały wręczone złota, srebrna i brązowa palma ufundowane przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wszyscy uczestnicy śniadania otrzymali upominki.

 

 

 

Fot. Czas na Opole

 

 

 

Dane kontaktowe
Urząd Miasta Opola
ul. Rynek 1A
45-015 Opole
77 45 11 800
urzad [at] um.opole.pl
Lokalizacja