E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Komunikaty
Miasto

Już tylko do niedzieli licytacje WOŚP

fot. Czas na Opole

Przed nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra 29 stycznia. Miasto Opole od lat wspiera akcję przekazując na licytacje wyjątkowe atrakcje oraz przedmioty, które zasilą konto orkiestry.

A jest w czym wybierać! Na pewno unikatową i jedyną w swoim rodzaju jest aukcja, na której można wylicytować partię szachów z prezydentem Opola. Pojedynek rozegra się w prezydenckim gabinecie w Ratuszu. Jeśli jednak szachy, to nie do końca wasz konik, możecie spróbować swoich sił w meczu z Arkadiuszem Wiśniewskim w streetballa (koszykówka 1 na 1).

 

fot. Biuro Prasowe UM Opole

 

W związku z 60-leciem Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, do wylicytowania są podwójne zaproszenia na wszystkie tegoroczne koncerty. Do zdobycia jest również porcelanowa figurka Karolinki, czyli nagroda im. Anny Jantar w konkursie Debiuty oraz oryginalne festiwalowe plakaty z 1970, 1971 i 1974 roku.

 

fot. Czas na Opole

 

Podczas tegorocznego finału można wylicytować również własny koncert w profesjonalnej Sali koncertowej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki oraz wejście na zaplecze „Kawiarenek z gwiazdami” podczas wydarzeń okołofestiwalowych na opolskim Rynku. Do wygrania jest także między innymi limitowany zestaw dla fanów Krzysztofa Krawczyka z winylem, na okładce którego znajduje się opolski mural autorstwa Bruna Neuhamera. A dla miłośników twórczości Błażeja Króla nie lada gratką okaże się zapewne podwójne zaproszenie na koncert wraz z możliwością spotkania z artystą w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Na tegoroczne aukcje trafiły również wartościowe dzieła sztuki, w tym Relief „Portret podwójny” prof. Mariana Molendy wykonany w brązie, Panorama Opola z 1760 roku wykonana techniką sitodruku, grafika Andrzeja Czyczyło oraz szkic Andrzeja Hamady z autografem nestora opolskich architektów.

 

fot. Czas na Opole

 

W trakcie tegorocznego finału do wylicytowania jest również Nocne zwiedzanie opolskiego ogrodu zoologicznego w Opolu oraz rodzinne oprowadzenie połączone z karmieniem żyraf i lemurów. Można również wylicytować profesjonalną sesję fotograficzną z Opolem w tle, wykonaną przez cenionego fotografa, Pawła Uchorczaka.    

 

fot. Czas na OPole

 
                                                   
Aukcję WOŚP wzbogacą się również o sportowe trofea. Do wylicytowania jest między innymi trening z Dawidem Tomalą, a także koszulki oraz piłki meczowe z autografami zawodników oraz karnety VIP.

 

Pełna lista miejskich licytacji będzie opublikowana w dniu 19 stycznia przez Opolski Sztab WOŚP na stronie: www.allegro.pl/uzytkownik/OPOLE-WOSP

 

fot. Czas na Opole

 

Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Koraszewskiego 7-9
45-011 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja