E-mail

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Flaga Unii Europejskiej
przejdź do informacji o Regionalnym Funduszu Inwestycji Lokalnych
ePUAP
Biulety Informacji Publicznej UM Opole
RSS
Miasto
Kultura

Karaś Rogucki oraz Decapitated w ten weekend w NCPP!

fot. NCPP

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to nie tylko Amfiteatr i odbywające się przez całe wakacje letnie koncerty oraz inne imprezy plenerowe.

Przez cały rok, w mieszczącej 500 osób Sali Kameralnej z nowoczesnym sprzętem, NCPP organizuje kilkadziesiąt koncertów najważniejszych polskich zespołów i wykonawców. Tym samym, w okresie jesienno-zimowo-wiosennym Narodowe Centrum Polskiej Piosenki zamienia się w jeden z najważniejszych klubów koncertowych w Polsce. Nie inaczej będzie podczas najbliższego weekendu.
 

25.11 (piątek) godz. 20:00 - Karaś Rogucki support Dawid Tyszkowski

 

baner

 

Koncert to już miks popu i alternatywy w wykonaniu duetu Karaś/Rogucki. W Opolu będą promować swój ostatni album „Czułe Kontyngenty”. Ich muzyka to charakterystyczny bas i melodyjne riffy, okraszone synthami w sosie new romantic, romantic pop czy shoegaze.

26.11 (sobota) godz. 19:00 - Decapitated, support: Belzebong, Mentor, Dormant Ordeal

 

baner

 

Zespół Decapitated to jedna z najważniejszych metalowych grup w Polsce, która równie dużo grono fanów ma poza granicami. Jako gość specjalny wystąpi wszystkim dobrze znany stoner/doom metalowy BELZEBONG, a towarzyszyć im będzie zespół MENTOR i zdobywająca coraz to większe grono fanów krakowski DORMANT ORDEAL.
 

Bieżąca ofertą NCPP na stronie: www.ncpp.opole.pl

 

Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Koraszewskiego 7-9
45-011 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja