Sportowy Dzielnicowy w nowej formule

Sportowy dzielnicowy

Już od 3 października 2020 roku wznawiane są zajęcia programu Sportowy Dzielnicowy.

Program będzie działał w nowej formule. W poprzednich edycjach zajęcia odbywały się  w kilku dzielnicach Opola. W tej edycji  treningi odbywać się będą w każdą sobotę w parku 800-lecia na Wyspie Bolko o godzinie 10:00. Zbiórka jest przy nowym moście rowerowym. Zajęcia są bezpłatne i będą dostosowane do możliwości ćwiczących. Liczą się chęci i pozytywne nastawienie. W tej edycji Sportowym Dzielnicowym jest Magdalena Wilga, zawodniczka short - tracku w klubie KU AZS Politechniki Opolskiej. Dla uczestników przygotowana będzie niespodzianka.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Opola.

Szczegółowe informacje na plakacie.

jpg Plakat
Wydział Sportu
ul. Piastowska 17 (6 piętro)
77 44 55 930 / 931 / 932