Sięgnij po czerwcowy numer "Opole i kropka"

Baner Opole i kropka

Czerwiec to miesiąc opolskiego festiwalu, dlatego rozpoczynamy rozmową ze Stanisławą Celińską, która oprócz aktorstwa zajęła się również śpiewem i występami na scenie opolskiego festiwalu. W nowej Kropce znajdziecie również informacje, co będzie się działo w mieście podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki, kto przyjedzie odsłonić swoją gwiazdę w Alei i spotka się z mieszkańcami w Kawiarence z Gwiazdami.
Jednak KFPP to nie jedyny festiwal w tym miesiącu. Na Placu Wolności po raz szósty zagości Festiwal Książki i z tej okazji porozmawialiśmy z Marcinem Mellerem, który zadebiutował wydaniem powieści "Czerwona ziemia". Poza tym zapraszamy na 24. Opolskie Dni Seniora, Miasteczko Ekologiczne, Noc Kultury, Festiwal Wyspy Pasieki czy Dzień Otwarty Teatru Lalki i Aktora. Czytajcie "Opole i kropkę" i szukajcie nowego konkursu z nagrodami.

Wydział Promocji
ul. Koraszewskiego 7-9