Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Komunikaty
Miasto

Ruszyły zapisy na wolontariuszy WOŚP

Autobus wośp

Wystartowały zapisy wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opolski sztab otrzymał zgodę na 350 osób kwestujących w stolicy regionu. Zapisy będą trwały do wyczerpania limitu miejsc lub do dnia 3 grudnia 2023 roku.

Wolontariuszem Orkiestry może zostać każdy. Jak co roku zgłoszenia należy wysyłać elektronicznie na adres: iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia, aby pełnić tę funkcję, potrzebują pełnoletniego opiekuna. Ci, którzy zakwalifikują się do udziału w kwestowaniu, otrzymają pakiety wolontariusza na tydzień przed finałem Orkiestry. Wtedy również opolski sztab będzie przekazywał wolontariuszom niezbędne informacje organizacyjne. Orkiestrowe puszki będą wydawane w sztabie w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu przy Strzelców Bytomskich.

Opolscy przedsiębiorcy, którzy będą chcieli włączyć się w kolejną edycję WOŚP-u i umieścić w swojej siedzibę puszkę do kwestowania, mogą zgłaszać taką chęć mailowo pod adresem: (iwolontariusz.wosp.org.pl). Zgłoszenia przyjmowane będą od najbliższej środy (15.11), a kwestowanie do puszek w siedzibach firm rozpocznie się 11 grudnia br.

Nieodłącznym elementem i wydarzeniem towarzyszącym finałowi WOŚP jest Opolski Bieg “Policz się z cukrzycą”. Zapisy rozpoczną się 25 listopada br. i również będą odbywały się elektronicznie za pośrednictwem strony zmierzymyczas.pl. Niezbędne informacje dot. udziału w wydarzeniu znajdują się w regulaminie na stronie internetowej akcji.

Pierwsze aukcje na allegro wystartują już 4 grudnia. Opolski sztab już dzisiaj zachęca darczyńców, zarówno osoby prywatne, jak i firmy i instytucje do przekazywania fantów na licytację.

 

Źródło: Czas na Opole

Dane kontaktowe
Urząd Miasta Opola
ul. Rynek 1A
45-015 Opole
77 45 11 800
urzad [at] um.opole.pl
Lokalizacja