Koperta ze znakiem małpki.

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR

Przeprowadzka do Centrum Usług Publicznych (Harmonogram)

Fot. Czas na Opole

Od 9 maja pierwszy wydział Urzędu Miasta Opola zacznie przyjmować mieszkańców w nowym budynku przy ulicy Pileckiego. Wydział Lokalowy w budynku przy Ozimskiej pozostaje do 8 maja. Dzień później już będzie obsługiwał opolan w CUP. Zmienią się też numery telefonów, dzięki którym będzie można kontaktować się z pracownikami. Pełen schemat w załączonej tabeli.

tabela

Wydział Polityki Społecznej przy Budowlanych 4 będzie działał do 12 maja. Od 15 maja będzie przyjmował klientów już w CUP.

Urząd Stanu Cywilnego, bez Sali Ślubów, będzie pracował w Ratuszu do 17 maja, a dzień później urzędnicy będą przyjmowali klientów już w CUP.

Wydział Spraw Obywatelskich do 18 maja będzie działał przy Placu Wolności. UWAGA! 19 maja Wydział Spraw Obywatelskich nie będzie obsługiwał klientów.

Referat komunikacji, czyli (PRAWA JAZDY, DOWODY REJESTRACYJNE) przy Placu Wolności będzie działał do 9 czerwca. 12 czerwca nastąpi przerwa w obsłudze mieszkańców, a od 13 czerwca będą obsługiwaniu w CUP

Biuro Miejskiego Rzecznika Konsumentów do 13 czerwca będzie działało w budynku przy Piastowskiej 17, a od 14 czerwca będzie przyjmował w CUP.

Urząd Miasta Opola
ul. Rynek 1A