Koperta ze znakiem małpki.

urzadatum [dot] opole [dot] pl

Strona z projektami dofinansowanych z funduszy europejskich realizowane przez Miasto Opole
Strona z informacją o projektach dofinansowanych ze środków budżetu państwa
Strona główna elektronicznej platformy usług administracji publicznej
Strona Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Opole
udostępniony zestaw kanałów informacyjnych RSS strony www.opole.pl
Tłumacz języka migowego
tekst łatwy do odczytania ETR
Komunikaty
Miasto

Rusza remont ulicy Wrocławskiej

ulica Wrocławska

Od dzisiaj (11 czerwca) na ulicy Wrocławskiej Miejski Zarząd Dróg w Opolu będzie prowadził prace remontowe. Całość ma potrwać około trzech miesięcy.

W ramach pierwszego etapu przebudowana zostanie wyspa rozdziału, która znajduje się w ciągu ulicy Wrocławskiej na wysokości stacji paliw Shell – mówi Mariusz Chałupnik, rzecznik prasowy MZD. – Te roboty zaplanowane są na mniej więcej dwa tygodnie, czyli do końca roku szkolnego. W ramach prac skorygowany zostanie ruch, a także wymienione bądź skorygowane zostaną krawężniki. Zgodnie z informacjami, które przekazał nam wykonawca remontu, oznakowanie będzie ustawiane jutro w godzinach porannych, natomiast prace rozpoczną się już po godzinach porannego szczytu. Będzie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Będzie polegała ona na tym, że na całej długości wyspy wyłączony z użytkowania zostanie lewy pas do jazdy prosto. Aby zachować płynność ruchu wygaszanie tego pasa nastąpi jeszcze przed skrzyżowaniem z ulicami Partyzancką i Domańskiego, czyli na wysokości kościoła św. Michała.

 

 

 

Cały remont ma potrwać około trzech miesięcy. Jego zakres obejmie blisko 2-kilometrowy odcinek od skrzyżowania Wrocławskiej z ulicami Partyzancką i Domańskiego do skrzyżowania z ulicami Niemodlińską i Nysy Łużyckiej.

Bieżące informacje na stronie: https://mzd.opole.pl
 

Dane kontaktowe
Miejski Zarząd Dróg w Opolu
ul. Pułkownika Witolda Pileckiego 1
45-331 Opole
Lokalizacja