Poniedziałkowa strefa DOBROstanu w Galerii Sztuki Współczesnej

fot. GSW

Tkactwo, makrama, proste hafty, szycie z materiałów pochodzących z recyklingu lub farbowanie tkanin? Oprócz ciekawych wystaw Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu oferuje także różne zajęcia dla uspokojenia ciała i duszy. Jednym z nich jest inicjatywa "Strefa DOBROstanu".

uczestnicy zajęć

W każdy poniedziałek o godzinie 17:00 zajęcia prowadzone są przez Małgorzatę Wolnicką, która jest pasjonatką różnorodnych technik rękodzielniczych. Spotkania skierowane są dla młodzieży i dorosłych, niezależnie od umiejętności i uzdolnień artystycznych.

zajęcia

Bilet warsztatowy w cenie 15 zł jest do kupienia w kasie bezpośrednio przed rozpoczęciem zajęć, nie ma potrzeby wcześniejszej rezerwacji.

Zajęcia odbywają się do dnia 19 grudnia 2022 roku. Szczegółowe informacje: www.galeriaopole.pl/dobrostan

Galeria Sztuki Współczesnej
pl. Teatralny 12