"Pod Biało-Czerwoną" - głosowanie mieszkańców

flaga

Zachęcamy do wzięcia udziału w projekcie "Pod Biało-Czerwoną", w którym można uzyskać środki na sfinansowanie budowy masztu i flagi w każdej gminie. Głosowanie mieszkańców potrwa do 11 listopada.

Celem projektu "Pod Biało-Czerwoną" jest m.in. godne upamiętnienie zwycięstwa nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku oraz budowa wspólnoty i wzmocnienie idei zaangażowanego społeczeństwa obywatelskiego. Organizatorami projektu są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwo Cyfryzacji. Link do oddania głosu poparcia znajduje się na stronie bialoczerwona.www.gov.pl.  Głosować mogą wszyscy mieszkańcy, również osoby niepełnoletnie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Biurem Projektu "Pod biało-czerwoną": bialo-czerwonaatmc [dot] gov [dot] pl

pdf Regulamin
jpg Plakat