Opolska Noc Kabaretowa w niedzielę w Polsacie!

Kabaret Nowaki w Opolu

Już w najbliższą niedzielę 18.10.2020 r. o godz. 20:00 na antenie Polsatu zobaczymy najciekawsze i najbardziej doceniane przez widownię skecze kabaretowe, pochodzące z kilku ostatnich edycji „Opolskich Nocy Kabaretowych”.

Swoistym łącznikiem między nimi a zarazem osią całej historii będą premierowe scenki kabaretowe, w których wystąpi najbardziej znana para w świecie polskiego kabaretu, czyli Andrzej (w tym wypadku piszemy: Andżej) oraz jego bezimienna, ale za to potrafiąca jak nikt inny zaleźć mężowi za skórę, małżonka. Para będzie pojawiać się w najbardziej znanych miejscach Opola, m.in. na Zielonym Mostku, w Ogrodzie Zoologicznym, na Rynku czy w Muzeum Polskiej Piosenki.

W tę niewątpliwie osobliwą rodzinę wcieli się oczywiście znany i lubiany kabaret Nowaki, w skład którego wchodzą: Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca zagrać każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię, świetnie sprawdzający się także w roli konferansjerów. Gościnnie w ich „Komedii małżeńskiej” wezmą udział artyści jeszcze bardziej nieobliczalni, czyli: Robert Górski i Magda Stużyńska (w skeczu „Wakacje”), Robert Korólczyk („Rozwody”) oraz kabaret Ani Mru Mru („Bar karaoke”).

Będzie to pierwsza z dwóch części programu, której Partnerem jest Miasto Opole.

Urząd Miasta Opola
ul. Rynek-Ratusz