urzadatum [dot] opole [dot] pl (urzad[at]um[dot]opole[dot]pl)

Napisz o swojej miłości i wygraj atrakcyjne nagrody!

Baner Zakochani w Opolu

Poznaliście się w Opolu? Tutaj przeżyliście razem najlepsze lata? Podzielcie się swoimi miłosnymi historiami, które wydarzyły się w naszym mieście! W opowieściach mogą pojawiać się ukochane miejsca w Opolu i zdarzenia powiązane z miastem – liczy się oryginalność i chęć podzielenia się swoimi wspomnieniami. Do wygrania wyjątkowe nagrody: profesjonalna sesja zdjęciowa dla zakochanych, wyjątkowy masaż dla Niej i dla Niego oraz kolacja dla dwojga w ekskluzywnej restauracji w Dniu Zakochanych. Swoje historie należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres: promocjaatum [dot] opole [dot] pl (promocja[at]um[dot]opole[dot]pl) w temacie wpisując: „Zakochani w Opolu“ .
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 lutego

* Z laureatami konkursu skontaktujemy się indywidualnie w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru nagród.

jpg Plakat
pdf Regulamin