Listy mieszkaniowe na 2022 rok

Klucz w zamku drzwi

Prezydent Miasta Opola informuje,  że sporządzone  zostały projekty list osób ubiegających się o najem  socjalny lokalu, najem lokalu do remontu i zamianę mieszkania z zasobu mieszkaniowego Miasta Opola na rok 2022.

Projekty List osób ubiegających się o najem lokali sporządzone zostały na podstawie § 5 ust. 1 i 6 Uchwały Nr XLII/825/21 Rady Miasta Opola z dnia 1 lipca 2021 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu miasta Opola i zostały pozytywnie zaopiniowane przez Społeczną Komisję Mieszkaniową.

Projekty list są jawne i podlegają publicznemu wywieszeniu w siedzibie Urzędu Miasta Opola (lista wywieszona jest na tablicy ogłoszeń w siedzibie Wydziału Lokalowego  45-057 Opole ulica Ozimska 19 IX piętro) oraz na stronie internetowej miasta Opola www.opole.pl na okres 30 dni tj. od dnia 06 czerwca 2022 r. do 06 lipca 2022 r.

Członkom wspólnoty samorządowej przysługuje uprawnienie do wniesienia zastrzeżeń do projektu listy w terminie 14 dni od daty ich wywieszenia tj. do dnia 20 czerwca  2022 r.

Wnioskodawcom w ww. terminie służy prawo wniesienia  odwołania.

Zastrzeżenia i odwołania do projektów List należy złożyć w Wydziale Lokalowym Urzędu Miasta Opola Zastrzeżenia i odwołania wymagają pisemnego uzasadnienia.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerami telefonów: najem socjalny lokali (tel. 77/44-35-743), najem lokali do remontu i zamiany (tel. 77/44-35-744).

Listy w załączniku.

Wydział Lokalowy