Konkurs plastyczny "Tajemnice roślinnego pojazdu"

baner

Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaprasza dzieci w wieku 6−9 lat do kreatywnej zabawy! Rysujcie, malujcie i zgłaszajcie swoje prace w naszym konkursie!

Konkurs polega na narysowaniu przekroju roślinnego pojazdu tak by pokazać złożoność jego budowy. Zachęcamy do twórczych przemyśleń na temat połączenia techniki i funkcjonalności z bogactwem roślinnego świata. Czy roślinny pojazd potrzebowałby wody i Słońca, jak by działał, jak wygląda w środku, z czego się składa? A także co obejmuje najlepiej wyposażona wersja? Niech pomysły wykiełkują i rozrosną się na tyle by pokazać łączność pomiędzy odrębnymi światami. Czekamy na wasze przemyślenia!  Szczegółowe przekroje roślinnego pojazdu, niech ukażą jego układ i wszelakie zalety. Z chęcią zobaczymy też pierwszych zadowolonych użytkowników roślinnych prototypów jak i skrywane w tym pojeździe tajemnice.

Termin nadsyłania prac: 3 maj 2022r.

Praca może być wykonana w dowolnych technikach rysunkowo- malarskich. Ważne aby była efektem indywidualnych poszukiwań i przemyśleń dziecka. Wykonaną pracę należy zeskanować lub sfotografować i przesłać w formie elektronicznej na adres organizatora. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i zaprezentowane w ramach wystawy w salonie samochodowym Lellek oraz Dobrotece.

Karta zgłoszenia, regulamin i dokumenty dostępne na: www.galeriaopole.pl/konkurs-plastyczny-dla-dzieci-2022

Galeria Sztuki Współczesnej
pl. Teatralny 12