Konkurs na projekt maskotki promującej kampanię ,,Opole w Rytmie Życzliwości”

Plakat

Wydział Polityki Społecznej i Centrum Senior w Opolu zachęcają do wzięcia udziału w konkursie plastyczno – technicznym, którego celem jest przygotowanie projektu maskotki promującej kampanię ,,Opole w Rytmie Życzliwości”.  Konkurs skierowany jest do mieszkańców Miasta Opola. Każdy uczestnik konkursu może również zaproponować imię dla maskotki.

Konkurs ma na celu rozwijać zdolności techniczno - plastyczne, promować właściwe zachowania i postawy związane z życzliwością wśród mieszkańców Miasta Opola sprzyjające szeroko rozumianej integracji m.in. z osobami niepełnosprawnościami i seniorami.

Prace konkursowe należy przesłać:

- pocztą e-mail: m [dot] jarosz-basztabinatmopr [dot] opole [dot] pl
- pocztą na adres: Centrum Informacyjno – Edukacyjnego ,,Senior w Opolu, ul. Krakowska 32, 45-075 Opole
- dostarczyć osobiście do Centrum Informacyjno – Edukacyjnego ,,Senior w Opolu”.

Termin składania prac upływa: 30 września 2021 roku

Autorzy 3 najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe (bony podarunkowe) o wartości:

1 miejsce – 500,00 zł brutto;
2 miejsce – 350,00 zł brutto;
3 miejsce – 200,00 zł brutto.

Wydział Polityki Społecznej
ul. Budowlanych 4