I Opolski Rajd Rowerowy

Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski serdecznie zaprasza na I Opolski Rajd Rowerowy, który odbędzie się w dniu 20 września 2020 roku. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie uroczyste otwarcie mostu pieszo-rowerowego im. Joachima Halupczoka.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Opola do wspólnego przejazdu peletonem ulicami Opola, który poprowadzi Prezydent Miasta wraz ze swoimi zastępcami.
Start nastąpi punktualnie o godzinie 11:00. - most im. Joachima Halupczoka. Dla każdego rowerzysty darmowy komin oraz ciepła kiełbaska. Po przyjeździe peletonu do Parku 800-lecia Opola rozpocznie się piknik, a w nim m.in.: animacje, food truck’i, okazja do zrobienia zdjęcia z maskotkami, konkursy z nagrodami i wiele innych.

Regulamin I Opolskiego Rajdu Rowerowego z piknikiem w załączeniu. Podczas wydarzenia obowiązują zasady sanitarno-epidemiologiczne.

Oficjalna trasa rajdu:

Oficjalna trasa rajdu