Festiwalowe After Party na Małym Rynku

baner

W najbliższy piątek (24 czerwca) o godzinie 20:00 startuje After Party 2022 na Małym Rynku, w którym wystąpią topowi w Polsce producenci muzyki house.

Na scenie klubowej występują w najlepszych klubach Polski oraz Europy  grając z najlepszymi dj. Mają na swoim koncie szereg wydanych produkcji w najlepszych wytwórniach muzycznych oraz wiele audycji radiowych poświęconych muzyce. Podczas imprezy zagrają funky, disco, tech oraz deep.

MIXTONE DEEJAY & SAXINTATION - tworzą występy DJ skie które, wzbogacone są akompaniamentem saksofonu na żywo. Grają muzykę: deep, house vocal house tropical house,chillout, alternatywę, pop i latino. Ich sety idealnie wypełnią czas spędzany na imprezach plenerowych, pozwolą się zrelaksować i odpłynąć w świat letnich brzmień ale również rozgrzać się tanecznie.

DASO – na scenie klubowej pojawia się od ponad 16 lat. Dj, producent, promotor, dziennikarz muzyczny oraz prezenter radiowy, organizator wielu prestiżowych eventów na terenie całego kraju. Jego muzyka to starannie wyselekcjonowane najlepszej jakości house music! Występował z takimi artystami światowej sławy jak : MILK & SUGAR , DABRUCK & KLEIN, ALEX ROMANO, OLAV BASOSKI, DAVID PENN i wielu innych. Od kilku lat ściśle związany z wytwórnią 001REC., której właścicielem jest DJ ADAMUS.

LOUI – od początku swojej kariery rezydent leszczyńskiego klubu Fort 47, gdzie cały czas doskonalił swoje umiejętności. Preferowany styl muzyczny to house, w szczególności deep & nudisco. Współzałożyciel wytwórni muzycznej „Taste The Music”. Rezydent imprez Projekt Plaża 2009 i Lech Lato 2010, 2011. Producent muzyczny z duetu „Loui & Scibi”.

Stahou - miłośnik muzyki house w każdej odmianie - groove, deep, piano. Rezydent Cherry Club Wrocław. Członek projektu GUŹEC - cykliczne transmisje na żywo. W roku 2020 wydał swój debiutancki utwór w rodzimej wytwórni SpekuLLa. Współpracuje ze znanymi dj z Polski oraz zagranicy.

Wydział Kultury, Turystyki i Współpracy Zagranicznej
77 54 11 421 / 422 / 434 / 451 / 452