Zostań Partnerem nowego Programu ,,Opolska Rodzina” na lata 2019-2029 | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Zostań Partnerem nowego Programu ,,Opolska Rodzina” na lata 2019-2029

Zostań Partnerem nowego Programu ,,Opolska Rodzina" na lata 2019-2029

Uprzejmie informuję, że Uchwałą Nr II/25/18 z dnia 6 grudnia 2018 r. Rady Miasta Opola został przyjęty do realizacji Program „Opolska Rodzina“ na lata 2019-2029, który obejmuje zadania wykraczające poza obligatoryjną działalność samorządu tworząc pakiet działań prorodzinnych, ze szczególnym uwzględnieniem ulg, zniżek, skierowanych do wszystkich opolskich rodzin, osób niepełnosprawnych oraz seniorów.

W ramach ww. Programu od dnia 1 stycznia 2019 r. będzie wydawana Karta ,,Opolska Rodzina” oraz Karta ,,Opolski Senior”.

Beneficjentami Programu uprawnionymi do ulg i zniżek w ramach ww. Kart będą:

  • dzieci i młodzież do ukończenia 18 roku życia,
  • osoby niepełnosprawne,
  • seniorzy

Państwa działania ukierunkowane na wzrost atrakcyjności oferty kulturalno – rekreacyjnej Miasta Opola mają bezpośrednie przełożenie na egzystencję jego mieszkańców, zatem osiągnięcie nowych celów z Państwa udziałem będzie nieocenione.

Mając na względzie powyższe oraz fakt, że to dzięki współpracy z Przedsiębiorcami prywatnymi Program „Opolska Rodzina” jest tak bardzo efektywny, zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy w realizacji Programu poprzez wsparcie beneficjentów pakietem ulg i zniżek oferowanym przez Państwa firmę.

W załączeniu wstępna Deklaracja uczestnictwa w ww. Programie, za pomocą  której możecie Państwo zaproponować ulgi/zniżki dla posiadaczy ww. Kart.

Skan wypełnionego dokumentu można wysłać na adres e-mail: kartaopolskarodzina@um.opole.pl.

Na podstawie ww. dokumentu zostanie przygotowane Porozumienie o współpracy w ramach Programu „Opolska Rodzina” na lata 2019 – 2029.

Osobą do kontaktu w powyższej sprawie jest: Pani Magdalena Kuchajewicz – Wydział Polityki Społecznej, tel. 77-44-35-751, e-mail: kartaopolskarodzina@um.opole.pl;

2018-12-14 11:03:41
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.