Zmiana trasy linii autobusowych nr 5, 9, 12 i N5 | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Zmiana trasy linii autobusowych nr 5, 9, 12 i N5

autobus

Od dnia 7 stycznia 2020 r. obowiązywać będą nowe trasy linii autobusowych nr 5, 9, 12 i N5. Zmiana związana jest z otwarciem pierwszego odcinka obwodnicy Piastowskiej, która spowodowała zmianę organizacji ruchu na odcinku od obwodnicy północnej do węzła przy ulicy Niemodlińskiej. 

Linia nr 9 nie ma możliwości wjazdu od cmentarza ul. Zbożową do ul. Wspólnej, gdyż wjazd w tą ostatnią możliwy jest wyłącznie od strony ul. 10. Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej. Ulica Wspólna będzie obsługiwana przez linię nr 12, a autobusy nr 5 i 9 przestaną nią kursować.

Zmiany w organizacji ruchu autobusów nie wiążą się dla mieszkańców z koniecznością wymiany biletów. Posiadacze okresowych na linie 5 i 9 na wyłączonych odcinkach tras będą mogli korzystać zamiennie z przejazdów autobusami linii 12. Analogicznie posiadacze biletów na linię 12 będą podróżować autobusami linii 5 i 9.

Ponizej aktualny przebieg trasy linii autobusowych nr 5, 9, 12 i N5.

Więcej informacji:

https://pop.mzkopole.pl

2020-01-07 14:13:12
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.