Zmiana organizacji ruchu! | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Zmiana organizacji ruchu!

Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje o następujących utrudnieniach w ruchu:
– Zmiana organizacji ruchu na ulicy Oleskiej będzie wprowadzona w środę popołudniu (10.04). Samochody będą jeździły po parkingu przy stadionie Odry, ale tylko osobówki, pojazdy do 3,5 tony i autobusy. Pozostałe samochody muszą korzystać z objazdu ulicami: Sosnkowskiego, Horoszkiewicza i Bohaterów Monte Cassino. Nie będzie można też wjechać w Kusocińskiego. Piesi będą mogli poruszać się po chodniku po stronie WIKu. Zniknie przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z Wodociągową.

-W środę (10.04) w związku z ćwiczeniami przeciwpowodziowymi „Szandory 19” o 17:30 zostanie zamknięty most na Małej Panwi w dzielnicy Czarnowąsy. Utrudnienia mają potrwać od 30 do 40 minut. W tym czasie najwygodniej będzie korzystać z obwodnicy Czarnowąsów.

2019-04-10 14:51:17
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.