Wystawa „Śladami czasu nadziei” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Wystawa „Śladami czasu nadziei”

Zapraszamy grupy młodzieży szkolnej, mieszkańców Opola oraz gości na zwiedzanie wystawy stałej pt. „Śladami czasu nadziei”.

Wystawa dotyczy powstania Solidarności w województwie opolskim, jej rozwoju, delegalizacji w stanie wojennym, działalności konspiracyjnej, prześladowań i represji, odbudowy struktur, powrotu do legalnej działalności – aż po wybory 4 czerwca 1989 roku i ich konsekwencje.

Na wystawie znajdują się prezentacje graficzno-fotograficzne, animacje fotografii historycznych, multimedialne ekrany dotykowe z zestawem dokumentów, fotografii i  rysunków, archiwalne nagrania dźwiękowe.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających od dnia 11 czerwca 2019 r., w każdy wtorek i czwartek w godz. 12:00 – 18:00 oraz w soboty w godz. 12:00 – 16:00. Po ekspozycji będzie oprowadzać pani Urszula Zajączkowska.

Prosimy o wcześniejsze  zgłaszanie chęci odwiedzenia wystawy przez  grupy zorganizowane –  mailowo na adres: Agnieszka.Nowacka@um.opole.pl lub telefonicznie  nr – 77 44 61 571

Miejsce wystawy:  nowa siedziba Centrum Dialogu Obywatelskiego w Opolu,  ul. Damrota 1

2019-06-04 14:57:29
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.