Warsztaty dla najmłodszych: Tak jak Tom zbudujmy dom | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Warsztaty dla najmłodszych: Tak jak Tom zbudujmy dom

teatr, dla dzieci

06.04.2018r., godz. 11:00 - 12:00 - Teatr Jana Kochanowskiego w Opolu

Opis: Niełatwo jest zbudować dom. Najpierw trzeba przecież wymyślić, jak miałby on wyglądać i gdzie stanąć. Później, cegła po cegle, wznosić go w górę, a na końcowym etapie budowy podłączyć światło i wodę… Mimo, że to wszystko wydaje się szalenie skomplikowane, pan Tom, bohater książki Stefana i Franciszki Themersonów (małżeństwa genialnych awangardzistów) postanawia podjąć się wyzwania. Książka „Pan Tom buduje dom”, po 80 latach od pierwszego wydania, wciąż śmieszy, zachwyca, zadziwia i skłania do odkrywania tajemnic otaczającego nas świata. Podczas warsztatów opartych o tę ponadczasową pozycję, zbudujemy własne, niezwykłe domy oraz dowiemy się czym jest abstrakcja i dlaczego sztuka lubi się z nauką. Uwaga! Na naszej budowie nie będzie ani cegieł ani cementu, ani szyb, ani dachówek… Więc co takiego się na niej znajdzie? Przyjdźcie do Teatru, żeby się przekonać!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Mrozińska - pisarka, dramatopisarka, związana z twórczością dla dzieci. Miłośniczka realizmu magicznego, włoskiego kina autorskiego i wszelkich form teatralnych; scrabblomaniaczka. Nieustannie obserwuje dziecięcy świat. Później ubiera go w słowa i przelewa na papier.

Szczegóły na: http://www.facebook.com/events/2161740257176474/

2018-04-06 11:00
2018-04-04 09:05:48
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.