Warsztaty umiejętności społecznych dla uczniów ART | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Warsztaty umiejętności społecznych dla uczniów ART

Warsztaty umiejętności społecznych dla uczniów ART

Urząd Miasta Opola oraz Stowarzyszenie na Rzecz Ludzi Uzależnionych „TO CZŁOWIEK” zaprasza osoby w wieku 15-25 lat na Warsztaty umiejętności społecznych  ART.

Trening umiejętności Społecznych i Trening Zastępowania Agresji ART jest metodą korygowania agresywnych zachowań u młodzieży.

Głównym celem warsztatów  jest przeciwdziałanie zażywania substancji psychoaktywnych przez młodzież szkolną poprzez realizację warsztatów z zakresu uczenia samokontroli złości i agresji oraz wzmacnianie umiejętności społecznych.

Więcej informacji można uzyskać u Stowarzyszenia na Rzecz Ludzi Uzależnionych „TO CZŁOWIEK” w Opolu, ul. Ozimska 71D, telefon: 721019416, 600991525.

Zadanie realizowane oraz finansowane jest w ramach Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii  na lata 2016 – 2020.

Warsztaty umiejętności społecznych dla uczniów ART

 

2019-04-11 12:54:59
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.