Warsztaty – profilaktyka uzależnień | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Warsztaty – profilaktyka uzależnień

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Opola oraz Ośrodek Psychoprofilaktyki Nowa Perspektywa zaprasza publiczne szkoły podstawowe, klasy 7-8 z terenu Miasta Opola, do wzięcia udziału w warsztatach dotyczących profilaktyki uzależnień.

Warsztaty o tytule W sidłach nałogu – w sidłach choroby” mają na celu wypracowanie postawy wolnej od stosowania używek, w szczególności alkoholu. Myślą przewodnią warsztatów jest uświadomienie uczniom, że uzależnienie jest chorobą o określonych przyczynach. Postępując w określony sposób można jej uniknąć. Uczniowie ćwicząc dążą do podniesienia samooceny, wyodrębnienia ważnych dla siebie wartości przez co nabywają określone czynniki ochronne przed uzależnieniem.

Warsztaty odbędą się na przełomie października i listopada.

Wszelkich informacji na temat realizacji udziela koordynator: Krolina Jaskółowska nr tel. 534 303 240, e-mail: k.jaskolowska@nowa-perspektywa.pl

Warsztaty są finansowane z budżetu Miasta Opola.

2019-10-04 14:44:32
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.