Warsztaty ,,Opole w rytmie życzliwości” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Warsztaty ,,Opole w rytmie życzliwości”

Kolejne zajęcia w ramach kampanii ,,Opole w rytmie życzliwości” odbyły się w dniu 7 czerwca 2019r. w Przedszkolu Publicznym nr 8 w Opolu przy ul. Nysy Łużyckiej 1A. Dzieci wykazały się świetną wiedzą dot. Życzliwości, obejrzały spot edukacyjno – informacyjny promujący kampanie ,,Opole w rytmie życzliwości”. Podczas zorganizowanego quizu odpowiadały na pytania dot. życzliwości i otrzymały od przedstawicieli Rady Seniorów Miasta Opola ,,medale życzliwości”. Dzieciaki podczas warsztatów pokazały, że poprzez zabawę także można uczyć się życzliwości.
Ponadto wszystkie dzieci otrzymały książeczki pt. ,,NiepełnoSPRAWNY w Opolu”, które same namalowały w konkursie plastycznym na opracowanie Miniporadnika ,,NiepełnoSPRAWNY” w Opolu. Celem konkursu było zachęcenie do kształtowania właściwych postaw wobec osób niepełnosprawnych, a także zmiana postaw społecznych wobec osób z niepełnosprawnościami, tworzenie atmosfery tolerancji, zrozumienia i życzliwości wobec tych osób, a także przeciwdziałaniu ich dyskryminacji.
Dziękujemy za miłe przyjęcie i tak fantastyczne zajęcia.

2019-06-07 13:07:04
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.