VI edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

VI edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”

Akcja Zobacz Polskę za pół ceny

Ruszyły zapisy do kolejnej, VI już edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Wiosenna edycja odbędzie się w weekend 15-17 marca 2019r. Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli całej branży turystycznej i okołoturystycznej  do wzięcia udziału w tej akcji!
Celem akcji jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50 procent. Jednakże głównym beneficjentem akcji jest branża turystyczna i okołoturystyczna. Wspólnie działając przedsiębiorcy mają większą szansę na pozyskanie nowych klientów i zapełnienie swoich obiektów poza sezonem. Dla partnerów akcji jest to doskonała okazja do darmowej, ogólnopolskiej  reklamy.
W 2018 roku z wiosennej i jesiennej edycji skorzystało niemal 300 tys. Polaków.

Zgłoszenia można wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanego formularza znajdującego się na stronie:

www.polskazobaczwiecej.pl.

Zgłoszenie do akcji zajmuje jedynie 5 minut. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat akcji, regulamin oraz instrukcja zgłaszania ofert.

Rejestracja partnerów trwa do 12 lutego. Sprzedaż ofert ruszy 28 lutego, a finał akcji zaplanowano na weekend od 15 do 17 marca.

 

2019-02-04 09:17:57
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.