Lubię wracać tam... (Ankieta)

Miasto
Kultura
Lubię wracać tam baner[0]

Czas izolacji coraz bardziej sprzyja wracaniu myślami do miejsc, za którymi tęsknimy. Doceniamy te czynności, ludzi lub miejsca, które do tej pory były dla nas zwykłe, codzienne i ogólnodostępne. Za czym najbardziej tęsknicie? Gdzie skierujecie swoje pierwsze kroki po powrocie do normalności?
Zapraszamy do wspólnego oznaczania miejsc i czynności, które zrobicie i odwiedzicie w pierwszej kolejności. Głosujcie w naszej ankiecie, inspirujcie innych do odwiedzenia miejsc, do których warto zajrzeć po zniesieniu obostrzeń. Możecie również wpisać swoje oryginalne pomysły. Najciekawsze nagrodzimy wejściówkami do miejskich instytucji.
Na Wasze głosy czekamy do końca maja.
 

Dane kontaktowe
Wydział Promocji
ul. Szpitalna 3b-5-7
45-010 Opole
bp [at] um.opole.pl
Lokalizacja
Tagi
Lubię wracać tam
sonda

Adres źródłowy: https://www.opole.pl/dla-mieszkanca/aktualnosc/lubie-wracac-tam-ankieta

Załączniki
  • [0] https://www.opole.pl/sites/default/files/field_header_image/Aktualno%C5%9Bci/Lubie%20tam%20wracac%20STRONA%20v3.jpg
  • [1] https://www.opole.plhttps://www.youtube.com/embed/Mgyco3gB2C8