Film "W pokoju obok" w Kinie Meduza

plakat filmu, informacje zawarte w tekście[0]
Filmy / Spektakle
-
normalny 25zł, ulgowy 20zł

W pokoju obok

reż. Pedro Almodóvar / Hiszpania, USA 2024 / 107 min.

Zwycięzca festiwalu w Wenecji, „W pokoju obok”, łączy na ekranie dwie wielkie osobowości i gwiazdy kina: Julianne Moore i Tildę Swinton. Melodramat Pedra Almodóvara to pełna emocji opowieść o pożegnaniach, spełnieniu, macierzyństwie i rodzinie z wyboru, a przede wszystkim – o życiu na swoich zasadach.

W Nowym Jorku spotykają się przyjaciółki sprzed lat: wzięta pisarka Ingrid (Moore) i Martha (Swinton), reporterka wojenna, która toczy właśnie najważniejszą bitwę swojego życia. Rozdzieliły je zawodowe i prywatne wybory, a na nowo połączy los, którego się nie wybiera. W dramatycznych okolicznościach Ingrid i Martha dostrzegą szansę, by jeszcze raz przeżyć coś wspólnie.

Tagi
film

Adres źródłowy: https://www.opole.pl/dla-mieszkanca/wydarzenie/film-w-pokoju-obok-w-kinie-meduza-0

Załączniki
  • [0] https://www.opole.pl/sites/default/files/styles/max_650x650/public/field_image/W-pokoju-obok_plakat-PL_LQ.jpg?itok=j9TZQio9