Bezpłatne warsztaty adaptacyjne dla Uchodźców z Ukrainy

Komunikaty
Miasto
baner[0]

Centrum Dialogu Obywatelskiego wraz Opolską Izbą Gospodarczą zapraszają uchodźców wojennych z Ukrainy do udziału w bezpłatnych warsztatach adaptacyjnych, będących częścią projektu unijnego „Wsparcie Miasta Opola na rzecz obywateli z Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym".

 

Plakat[1]

 

 

Na uczestników czekają interesujące tematy, znakomici specjaliści prowadzący warsztaty, tłumacz języka ukraińskiego, materiały dydaktyczne, obiad oraz komfortowa sala konferencyjna. Dodatkowo uczestnicy będą mieli możliwość umówienia się na bezpłatne konsultacje indywidualne.

Wolne terminy:

Trauma wojenna - 19 maja, godz. 12.00 - 19.00

Świadczenia społeczne:

24 maja, godz. 8.00 - 15.00, 7 czerwca, godz. 8.00 - 15.00

Legalizacja pobytu w Polsce:

14 czerwca, godz. 8.00 - 15.00, 21 czerwca, godz. 8.00 - 15.00

Prawo Pracy i rodzaje umów:

1 czerwca, godz. 8.00 - 15.00, 28 czerwca, godz. 8.00 - 15.00

 

Zgłoszenia na warsztaty i poradnictwo pod adresem: integracjaat[2]um [dot] opole [dot] pl lub pod numerem telefonu: 77 44 61 567

 

Plakat w załączeniu.

 

Załączniki
Tagi
Opole dla Ukrainy
pomoc
pomoc dla Ukrainy

Adres źródłowy: https://www.opole.pl/dla-mieszkanca/aktualnosc/bezplatne-warsztaty-adaptacyjne-dla-uchodzcow-z-ukrainy

Załączniki
  • [0] https://www.opole.pl/sites/default/files/field_header_image/Wydarzenia/Wydarzenia%20Ania/Opole1_0_0_0.jpg
  • [1] https://www.opole.pl/sites/default/files/field_header_image/Wydarzenia/Wydarzenia%20Ania/Bez%20nazwy_5.png
  • [2] https://www.opole.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif