Uwaga! Przebudowa ulicy Oleskiej | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Uwaga! Przebudowa ulicy Oleskiej

Miejski Zarząd Dróg w Opolu informuje, że od dnia 15 lipca 2019 r. rozpoczyna się przebudowa ulicy Oleskiej. Na początek zamknięty zostanie odcinek od ronda Pileckiego do ulicy Czaplaka. Dojazd będzie możliwy tylko dla mieszkańców oraz dla pojazdów budowy. Wyłączony z ruchu będzie prawoskręt z Żeromskiego w Oleską. W trakcie prowadzonych prac powstanie nowa konstrukcja jezdni, chodniki, ścieżki rowerowe, zatoki autobusowe oraz oświetlenie uliczne. Pierwszy etap potrwa do września. Zmieni się również trasa linii nr 11. Trasa przebiegała będzie w obu
kierunkach ul. Sienkiewicza, ul. Sądową oraz ul. Batalionów Chłopskich. Zlikwidowane będą trzy przystanki:
– kierunek Pużaka Pętla – ul. Oleska (rejon posesji nr 16 – 18),
– kierunek Pużaka Pętla – ul. Oleska Uniwersytet,
– kierunek Grudzice Pętla – ul. Oleska Uniwersytet,

W przypadku prowadzenia prac związanych z budową centrum przesiadkowym w rejonie Dworca Wschodniego oraz brakiem możliwości wjazdu w ul. Oleską z ul. Batalionów Chłopskich trasa kursu pojazdów MZK linii nr 11 przebiegała będzie w obu kierunkach ul. Sienkiewicza, ul. Sądową ul. Luboszycką i ul. Chabrów. Likwiduje się dodatkowo dwa przystanki:
– kierunek Pużaka Pętla – ul. Oleska Stegu Arena,
– kierunek Grudzice Pętla – ul. Oleska Stegu Arena

Prosimy o ostrożność!

2019-07-09 14:52:57
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.