Raport z konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Opola w sprawie ustanowienia pomnika przyrody | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Raport z konsultacji projektu uchwały Rady Miasta Opola w sprawie ustanowienia pomnika przyrody

I. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Miasta Opola w sprawie ustanowienia pomnika przyrody

II. Przebieg konsultacji:

  • Pierwszy etap konsultacji z organizacjami pozarządowymi, trwał od 10.12.2018r. do 17.12.2018r., obejmował zgłaszanie uwag w formie pisemnej na adres: Urząd Miasta Opola, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Wolności 7-8, 45-018 Opole oraz drogą elektroniczną na adres osr@um.opole.pl.
  • Drugi etap konsultacji z Opolską Radą Działalności Pożytku Publicznego był realizowany w formie opiniowania projektu uchwały w terminie od 18.12.2018 r. do 27.12.2018 r.

III. Zgłoszone opinie: brak zgłoszonych opinii organizacji pozarządowych i innych uprawnionych podmiotów. Opolska Rada Działalności Pożytku Publicznego pozytywnie zaopiniowała konsultowany projekt aktu prawa miejscowego. Opinia  ta stanowi załącznik do niniejszego raportu

IV. Podjęte ustalenia: brak

 

2019-01-04 09:57:39
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.