„PSTRYK OPOLE”, czyli zdjęcie do kalendarza | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

„PSTRYK OPOLE”, czyli zdjęcie do kalendarza

Pstryk Opole

Prezydent Miasta Opola ogłosił konkurs fotograficzny na 12 najlepszych zdjęć Opola, które ukażą się w kalendarzu miejskim na 2019 rok. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 rok życia. Wystarczy nadesłać mailowo na adres: promocja@um.opole.pl od 1 do 3 fotografii naszego miasta i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
Konkurs będzie trwał od 30 października do 9 listopada, a laureatów konkursu wybierze trzyosobowe jury. Autorzy trzech zdjęć, które otrzymają najwyższą ilość punków otrzymają nagrodę finansową o wartości kolejno: 700 zł, 500 zł i 300 zł. Wszyscy laureaci otrzymają dodatkowo egzemplarze kalendarzy, w których zostaną umieszczone ich fotografie.
Nie tylko opolanie chętnie fotografują nasze miasto. Z racji tego, że tak bardzo się zmienia w ostatnim czasie, obserwujemy ciekawe ujęcia, których aż szkoda nie uwiecznić na papierze. – wyjaśnia Łukasz Śmierciak, Naczelnik Wydziału Promocji. – Zachęcamy do nadsyłania zdjęć, nie tylko tych najbardziej znanych miejsc Opola. Czasami mniej oczywiste widoki ukazują ukryte piękno naszego miasta.

2018-10-30 11:00:01
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.