Przystanek Kariera | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Przystanek Kariera

Przystanek Kariera

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Przystanku Kariera, który obędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych. W tym roku impreza po raz pierwszy, w całości przeniesiona została w wirtualną przestrzeń jako Wirtualny Przystanek Kariera na specjalnej platformie Web Expo będącej efektem zrealizowanego projektu w ramach Funduszy Unijnych za pośrednictwem Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Głównymi zaletami Wirtualnych targów są: większy zasięg, niższe koszty oraz ekologia (na targi nie trzeba dojeżdżać – można na nie wejść, nie wychodząc z domu; ulotki firmowej nie trzeba drukować – można ją pobrać online).

Wirtualny Przystanek Kariera trwać będzie od 14 do 18 października, swoim zasięgiem obejmie województwo: opolskie, śląskie i dolnośląskie. Zaproszenia na targi dotrą również do Polonii w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Więcej informacji: www.przystanekkariera.com.pl

 

2019-10-03 16:49:49
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.