Prelekcje w ZSS w Opolu w dniu 27.03.2019r | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Prelekcje w ZSS w Opolu w dniu 27.03.2019r

Kolejne prelekcje za nami. Tym razem Mucha Odpaducha i Wróżka Odpadusia gościła w gimnazjum i szkole przysposabiającej do zawodu w Zespole Szkół Specjalnych w Opolu. Młodzież przyjęła pracowników Wydziału Gospodarki Odpadami Komunalnymi bardzo serdecznie. Prelekcje przeprowadzone były w sposób wzajemnej interakcji. Zdobyta podczas prelekcji wiedza, znalazła odzwierciedlenie w odpadowym kole fortuny.

Prelekcje przeprowadzono w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 pn.  „Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” przeprowadza cykl prelekcji w jednostkach oświatowych funkcjonujących na terenie miasta Opola.

2019-04-11 10:42:05
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.