Prelekcje w PSP nr 8 w Opolu_7.03.2019 | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Prelekcje w PSP nr 8 w Opolu_7.03.2019

W dniu 7 marca 2019 r. odbyły się prelekcje z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 im. Gustawa Morcinka w Opolu.
Uczestnikami prelekcji byli uczniowie klasy 1, 2 oraz 3. Łącznie w prelekcjach wzięło udział 65 osób. Największą atrakcją po raz kolejny okazało się odpadowe koło fortuny, w którym prowadzące sprawdziły wiedzę uczestników. Stopień wiedzy uczestników prelekcji był bardzo wysoki, na zadawane pytania uczniowie odpowiadali prawidłowo.

 

Prelekcje przeprowadzono w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 pn.  „Wspólna akcja segregacja – działania informacyjno-edukacyjne dotyczące gospodarki odpadami w gminach Opole, Komprachcice i Turawa” przeprowadza cykl prelekcji w jednostkach oświatowych funkcjonujących na terenie miasta Opola.

2019-03-12 15:14:45
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.