Odkryj Opole za pół ceny! | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Odkryj Opole za pół ceny!

W weekend 15 – 17 marca 2019 r. zapraszamy do Opola. Odwiedź Muzeum Polskiej Piosenki, ZOO czy Wieżę Piastowską i skorzystaj z wyjątkowej oferty – atrakcji turystycznych w cenach niższych aż o 50%.

Dzień dobry! Weekend tuż, tuż, a ten będzie wyjątkowy!Helen Mazanova, blogerka z Ukrainy, która zakochała się w Opolu, zaprasza do zwiedzania naszego miasta. 😍 Już od piątku 15 marca odkryjesz atrakcje Opola za pół ceny!❤️ Szczegółowe informacje na stronie www.opole.pl oraz www.polskazobaczwiecej.pl #odkryjOpole #Opolezapółceny Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna – OROT

Opublikowany przez Opole Wtorek, 12 marca 2019

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja, do której włączyło się również Opole.  Już od dzisiaj rusza sprzedaż specjalnych, promocyjnych ofert, a wszystkie dostępne są na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl.

Dzięki współpracy z Polską Organizacją Turystyczną oraz Ministerstwem Sportu i Turystyki możesz odkryć piękno naszego miasta.

 

2019-02-28 09:59:22
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.