Odbiór choinek z nieruchomości zamieszkałych w Opolu | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Odbiór choinek z nieruchomości zamieszkałych w Opolu

Odbiór choinek z nieruchomości zamieszkałych w Opolu

Informujemy, że w miesiącu styczniu i lutym będzie przeprowadzany odbiór naturalnych choinek z okresu Świąt Bożego Narodzenia z nieruchomości zamieszkałych, wystawionych obok pojemnika na odpady biodegradowalne w terminie jego odbioru.

Dodatkowo naturalne i sztuczne choinki będą odbierane jako odpady wielkogabarytowe zgodnie z harmonogramem odbioru. Choinkę można również dostarczyć we własnym zakresie do Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych mieszczącego się przy ul. Podmiejskiej 69.

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi w dyspozycji pozostają pracownicy Biura Nadzoru Odbioru Odpadów Komunalnych Urzędu Miasta Opola pod nr tel. 77 44-13-237 (poniedziałek-środa w godzinach 7.30-15.30, czwartek w godzinach 7.30-17.00 oraz piątek w godzinach 7.30-14.00), adres poczty elektronicznej: odpady@um.opole.pl

2020-01-02 10:52:01
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.