NGO-STRADA – Informator o Organizacjach Pozarządowych w Opolu | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

NGO-STRADA – Informator o Organizacjach Pozarządowych w Opolu

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji informator o organizacjach pozarządowych działających na terenie naszego miasta pn. „NGO-strada”. Niniejszy informator powstał we współpracy Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola oraz aktywnych stowarzyszeń i fundacji, które na co dzień podejmują ogromną aktywność  aby dostarczyć mieszkańcom Opola oferty w zakresie między innymi kultury, edukacji, sportu i rekreacji oraz aby wesprzeć mieszkańców Opola w sferze socjalnej.

Informator jest dostępny w wersji elektronicznej, co umożliwia jego bieżącą aktualizację. Informator został opracowany głównie w oparciu o zgłoszenia samych zainteresowanych podmiotów. Zatem jeśli Państwa organizacja nie znalazła się w tym opracowaniu,  to nic straconego! W każdej chwili można do nas wysłać dane na adres ngo@um.opole.pl Obecnie NGO-strada zawiera dane ponad 130 organizacji działających na terenie Miasta Opola.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom, które współpracowały przy jego tworzeniu. Cieszymy się niezmiernie, że dzięki współpracy również z innymi wydziałami  Urzędu Miasta Opola, mieszkańcy miasta mają dostęp do szerokiej bazy organizacji działających w różnych obszarach pożytku publicznego.

Mamy nadzieję, że przedstawiony materiał będzie przydatny i ułatwi kontakt z opolskim III sektorem oraz korzystanie z oferty organizacji pozarządowych.

2017-12-06 09:43:13
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.