Newsletter – OPOLE | www.Opole.pl

Wyszukiwarka

Newsletter – OPOLE

Chcesz wiedzieć co się dzieje w Opolu?

Zapisz się do naszego Newslettera. Wystarczy że podasz nam swojego maila.

Regulamin newslettera Opole:

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnionego przez portal www.opole.pl, zwanego dalej Newsletterem.

  1. Wydawcą Newslettera jest Miasto Opole.
  2. Newsletter jest wysyłany za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres użytkownika, w sposób cykliczny i bezterminowo w formie listu elektronicznego (e-mail).
  3. Newsletter ma charakter bezpłatny i jest dostępny dla każdego użytkownika poczty e-mail, który potwierdzi chęć otrzymywania Newslettera.
  4. Newsletter zawiera między innymi aktualności i informacje z Opola.
  5. Zamówienie i potwierdzenie chęci subskrypcji Newslettera następuje poprzez rejestrację, polegającą na podaniu swojego adresu e-mail na stronie internetowej www.opole.pl.
  6. Rezygnacja subskrybenta z usługi Newslettera następuje poprzez kliknięcie w odpowiedni link w Newsletterze, obecnego w stopce każdej wiadomości.
  7. Adres e-mail podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie nigdzie publikowany ani też ujawniany osobom trzecim.
2015-03-04 11:54:15
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.